Kolportaż ulotek

reklama1Kolportaż ulotek reklamowych, jest stosunkowo zbliżonym działaniem do dystrybucji ulotek, aczkolwiek trzeba tutaj zwrócić uwagę na kilka różnic, z czego pierwsza i najważniejsza jest taka, że w przypadku kolportażu zajmujemy się nim bezpośrednio na ulicach, aczkolwiek w przeciwieństwie do pozostałych firm tego typu, nasze ulotki rozprowadzane są w ściśle określonych miejscach, odpowiednio dobranych względem grupy odbiorców treści reklamowych.

Kolportaż ulotek reklamowych

Jest to bardzo ważne, bowiem w przypadku, kiedy treść reklamowa jest adresowana na przykład do młodzieży szkolnej, kolportaż ulotek prowadzony jest właśnie w okolicach szkół i uczelni, co zapewnia zawsze wysoką skuteczność. Oczywiście jest to tylko i wyłącznie jeden w sumie stosunkowo prosty przypadek doboru miejsca kolportażu, bowiem do czynienia mamy tutaj z o wiele bardziej złożonymi procedurami doboru miejsc, aby zapewnić maksymalnie wysoki poziom efektywności reklamy za pośrednictwem ulotek reklamowych. Posiadamy tutaj także odpowiednie bazy danych, dzięki którym możemy szybko sprawdzić, w jakich miejscach przebywa z reguły interesująca nas grupa docelowa i właśnie w takie miejsca wysyłamy osoby do kolportażu ulotek reklamowych, a co za tym idzie, będziemy mogli zapewnić, iż reklama w tym przypadku będzie wyjątkowo skuteczna.

Zapraszamy więc serdecznie do współpracy w zakresie kolportażu oraz dystrybucji ulotek, wszystkie przedsiębiorstwa, które decydują się na tę formę marketingu bezpośredniego, a zależy im przede wszystkim na możliwie jak najlepszym efekcie prowadzonych działań marketingowych.

Rozszerzeniem naszej oferty są badania mystery shopping, które to pozwalają na skontrolowanie jakości świadczonych przez firmę usług. Badania te polegają na wcieleniu się w rolę klienta danej placówki i obiektywną ocenę obsługi klienta, czy zachowanie pracowników. Wyniki tackich badań można z powodzeniem później śledzić przy pomocy naszych aplikacji dedykowanych.