O nas

badania statystyczne11Firma badawcza Anderso, to przede wszystkim wszelkiego rodzaju badania statystyczne, oraz badania fokusowe, które prowadzone są na stosunkowo szerokim polu zakresu, czego nie są obecnie w stanie zapewnić swoim klientom pozostałe działające na lokalnym runku firmy badawcze. Dlatego też, możemy powiedzieć, iż jesteśmy jedną ze zdecydowanie najlepszych firm badawczych nie tylko w regionie, ale także i w całym kraju.

Obszar statystyki

O tym, jak bardzo ważna dla poprawności procesów zachodzących na poziomie zarządzania w firmach jest statystyka, oraz umiejętne wykorzystanie jej narzędzi, przekonaliśmy się już niejednokrotnie, prowadząc na przykład profesjonalne obliczenia statystyczne, dzięki który możliwe jest poprawne ujęcie w zrozumiałe dla nas ramy wyników badań statystycznych, przeprowadzanych przecież na wycinku zaledwie danej zbiorowości statycznej. Dlatego też, firmy badawcze, takie jak nasza, prowadzić muszą odpowiednie badania oraz obliczenia statystyczne, w celu precyzyjnego określenia rozkładu poszczególnych rodzajów zachowań w danej zbiorowości. W tym celu stosujemy profesjonalne narzędzia analityczne oraz statystyczne, jak również uciekamy się do kilku innych kierunków badawczych, w celu precyzyjniejszego określenia zachowań zjawiska masowego.

Badania fokusowe

Obecnie przeprowadzamy także w pełni nowoczesne badania fokusowe, które okazują się być jednymi z bardziej nowoczesnych rozwiązań, stosowanymi przede wszystkim w przypadku, potrzeby uzyskania informacji od klientów na temat danej marki bądź też produktu, a nawet w przypadku potrzeby poznania szczegółowych motywów jakie kierują potencjalnym klientem podczas podejmowania konkretnych decyzji, odnośnie zakupów. Wobec tego też, możemy tutaj powiedzieć, iż badania fokusowe to bardzo ważny element kampanii marketingowych oraz naszej działalności badawczej.