Medyczna baza danych i statystyka medyczna

W naszej ofercie, można także znaleźć specjalistyczne systemy bazodanowe przeznaczone dla przemysłu medycznego oraz farmaceutycznego, zawierające w sobie dane adresowe, wszystkich lekarzy, wszystkich specjalności z terenu całej polski, jak również wszystkich placówek leczniczych z terenu kraju. Dzięki takim profesjonalnym systemom statystyki medycznej, możliwe jest poprawne kierowanie swojej oferty, jak również przeprowadzanie odpowiednich badań na wybranych przez siebie lekarzach, bądź też placówkach medycznych oraz szpitalach.

Trzeba tutaj także powiedzieć, iż prowadzona przez nas systematycznie statystyka medyczna, to przede wszystkim stałe zbieranie danych odnośnie stosowanych lekarstw, czy też wnikliwa analiza całego rynku medycznego przy pomocy aplikacji CRM, co pozwala nam na szybkie uzyskiwanie informacji o sektorach, w których możliwe będzie zajęcie dość dobrej pozycji. Tworzona przez nas w tym celu profesjonalna baza medyczna, zawiera poszczególne apteki, przychodnie oraz szpitale, wraz z ich podstawowym zapotrzebowanie na lekarstwa oraz sprzęt medyczny, dzięki czemu, możemy szybko i sprawnie wybrać z całej bazy setek tysięcy placówek, dokładnie te, którym będzie można przedstawić swoją ofertę, bowiem będzie ona dla nich zapewne interesująca.

W naszej ofercie, znajduje się także profesjonalnie przygotowana, nowoczesna, stale aktualizowana baza lekarzy, dzięki której możliwe będzie prowadzenie badań na przedstawicielach świata lekarzy z danej specjalności, oraz rozsyłanie do nich ofert, na przykład za pomocą mailingu medycznego. Jednym słowem nasza oferta w tym zakresie jest skierowana głównie do producentów farmaceutyki, oraz pozostałego wyposażenia medycznego.